Najnowszy Komentarz - CIEKAWE MIEJSCE

Najbardziej znany inwestor giełdowy, Warren Buffett (93 lata) miał szereg ponadczasowych powiedzeń, które każdy inwestor powinien znać na pamięć. Jedno z najważniejszych brzmi: „dwie... Czytaj całość

Wspólne decyzje wypracowujemy w "komitecie inwestycyjnym", na którego czele stoi doświadczony makler i inwestor - Włodzimierz Liszewski.

,,

Kim jesteśmy i jak działamy?
Ludzie z "Betonu"

Ontimax - Nasi Klienci

Pierwszymi klientami firmy byliśmy my sami. Od samego początku uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie jednakowy skład portfela, który wykuwał się w czasie naszych wieczornych dyskusji. Ten sam zestaw funduszy i w takich samych proporcjach widniał na naszych własnych rachunkach. Po pojawieniu się pierwszych znajomych, czyli naszych pierwszych klientów, zasada ta była kontynuowana. Klient nabywał za naszym pośrednictwem produkt inwestycyjny, którego sami używaliśmy do naszych własnych inwestycji, otrzymując jednocześnie obowiązkowy serwis, który był niezbędny,aby móc zarabiać.

Każdy z naszych klientów miał na swoim rachunku dokładnie taki sam wynik wyrażony w procentach, niezależnie od wielkości kapitału, jakim dysponował. Ponadto po każdej zmianie pisaliśmy komentarz, wysyłany mailem, do naszych klientów, w którym opisywaliśmy nasze poczynania. Ponieważ wyniki na rachunkach naszych klientów były dobre (takie jak na naszych własnych), pojawiali się kolejni klienci (znajomi naszych znajomych). Rosnąca ilość klientów sprawiła, że dalsze, ręczne wprowadzanie zmian było praktycznie niewykonalne.

Ontimax - Z Automatu

Podstawowym założeniem była kontynuacja tego co robiliśmy wcześniej, a podstawowym warunkiem powstania firmy było stworzenie systemu informatycznego, który zautomatyzowałby wprowadzanie zmian. Nasz system wprowadza zmiany na rachunkach klientów, kopiując ruchy, które robimy na własnych rachunkach.

Warunek powstania firmy został zrealizowany Ontima rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku. Teraz kontynuuje działalność jako Ontimax, który powstał w wyniku podziału spółki Ontima (zmiana podyktowana była wymogami prawnymi)

"Do przerwy 0:1"

Do każdej transakcji trzeba się jak najlepiej przygotować i zaplanować strategię na każdy “mecz”.
Ostateczny wynik i tak poznamy po końcowym gwizdku, bo w czasie meczu (roku) wszystko może się zdarzyć.