Najnowszy Komentarz - Trochę fundamentów

Czerwiec należał do spokojnych miesięcy na wielu rynkach finansowych. Nieźle obrazuje to wykres polskiego WIGu20 (załącznik nr1). Prostokątem zaznaczyłem zakres zmienności w ostatnim miesiącu.... Czytaj całość

Skontaktuj się z nami juz dziś

Zadzwoń już dziśtel.: +48 535 876 760
Napisz do naskontakt@ontimax.pl
Odwiedź nasze biuroAleja Jana Pawła II 80 lok. 36, 00-175 Warszawa

Opiekun Klienta

Dorota Skolimowska
533 394 005
Katarzyna Liszewska
575 585 010
Radosław Ratusiński
880 199 144
Michał Hosa
792 900 014

Formularz Kontakowy - Szybki kontakt

Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Ontima Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-120), przy ul. Złotej 59, kontakt@ontimax.pl . Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego [Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych].

W zakres czynności przetwarzania danych osobowych wchodzi profilowanie danych. Skutkami czynności, o których mowa w zdaniu poprzednim jest dobór oferty handlowej i ewentualne przesyłanie korespondencji marketingowej. Sprzeciw w stosunku do czynności profilowania, jak również wszelkie inne uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Danych Osobowych wskazane we wstępie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Ontimax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zarejestrowana w Warszawie przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000753512, o numerze REGON 381585577, o numerze NIP 5252767235.


2021-07-26 Godzina: 00:15:03

"Do przerwy 0:1"

Do każdej transakcji trzeba się jak najlepiej przygotować i zaplanować strategię na każdy “mecz”.
Ostateczny wynik i tak poznamy po końcowym gwizdku, bo w czasie meczu (roku) wszystko może się zdarzyć.