Najnowszy Komentarz - CIEKAWE MIEJSCE

Najbardziej znany inwestor giełdowy, Warren Buffett (93 lata) miał szereg ponadczasowych powiedzeń, które każdy inwestor powinien znać na pamięć. Jedno z najważniejszych brzmi: „dwie... Czytaj całość

Ontima to skuteczni inwestorzy, którzy zarządzają swoim kapitałem. Osiągnięcia zawdzięczamy połączeniu wiedzy i ponad 20 letniego doświadczenia, które pozwalają bezpiecznie pomnażać zyski z inwestycji kapitałowych. Oferujemy klientowi możliwość podążania za naszymi działaniami, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych.

Specjalista ds. inwestycji kapitałowychLokaliacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów i sprzedaż nowych produktów
Od kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenia w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Efektywnego zarządzania swoim czasem pracy w firmie
Dodatkowym atutem będzie:
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy z praktykami rynku kapitałowego
  • Pracę w komfortowym i prestiżowym biurze
  • Możliwość indywidualnego dopasowania systemu wynagrodzenia
Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego, wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, na adres mailowy: kontakt@ontimax.pl

"Do przerwy 0:1"

Do każdej transakcji trzeba się jak najlepiej przygotować i zaplanować strategię na każdy “mecz”.
Ostateczny wynik i tak poznamy po końcowym gwizdku, bo w czasie meczu (roku) wszystko może się zdarzyć.