Najnowszy Komentarz - CIEKAWE MIEJSCE

Najbardziej znany inwestor giełdowy, Warren Buffett (93 lata) miał szereg ponadczasowych powiedzeń, które każdy inwestor powinien znać na pamięć. Jedno z najważniejszych brzmi: „dwie... Czytaj całość

Komitet Inwestycyjny
04 sierpień 2022
KOMUNIKAT

Szanowni Klienci,
Chcieliśmy poinformować, że od jutra Generali będzie do Państwa wysyłało pisma z informacją o zmianach w zestawie dostępnych funduszy UFK w Waszych produktach.
W czasie naszego spotkania z przedstawicielami Generali, które miało miejsce kilka dni temu zostaliśmy szczegółowo poinformowani o zmianach, które dokonają się w listopadzie.
Pewne grupy funduszy zostaną ujednolicone: np. zamiast kilku funduszy obligacji będziemy mieli do dyspozycji jeden fundusz Generali Obligacji, co nie będzie miało wpływu na wyniki. W innym przypadku fundusze zewnętrzne zostaną zamienione na fundusze Generali. Przykładowo już pojawił się fundusz Generali Short, który w listopadzie zastąpi, wykorzystywany przez nas w tym roku, fundusz Ipopema Short.
Jeżeli chodzi o dokonywanie zmian w składzie portfela, nic się nie zmieni. Będziemy działali, jak dotychczas. Również w przypadku informacji o czasie dostosowania się do nowych funduszy, nie musicie Państwo się tym kłopotać. Z pewnością dopilnujemy terminów.

"Do przerwy 0:1"

Do każdej transakcji trzeba się jak najlepiej przygotować i zaplanować strategię na każdy “mecz”.
Ostateczny wynik i tak poznamy po końcowym gwizdku, bo w czasie meczu (roku) wszystko może się zdarzyć.